Корпус Deepcool 650W CC360 ARGB R-CC360BK-PF650-R-1
326.40 р.
Код товара: 168453
Краткое описание
650W | 1xUSB2.0, USB3.2 1xGen1, VGA MAX 320mm,CPU MAX 165mm, 3xFan, micro-ATX, mini-ITX